Skip links

26 лютого 2022 ММГО ІЛІСА стала основою волонтерського штабу ІЛІСА РАЗОМ. Разом з представниками бізнесу волонтери організації залучали та доставляли гуманітарну допомогу вразливим групам цивільних в Києві та Київської області всіма доступними способами.

За три місяці ми опрацювали понад 300 запитів від Територіальної оборони (ТРО), державних установ та регіональних волонтерських центрів в Київській та Запорізькій областях, Полтаві, Харкові, Львові, Мукачево.

   – травень 2022 – Надано ліки для гуманітарної допомоги українцям на суму близько $100 тис., Донорська місія в Україні (Балтімор, США);

   – квітень – червень 2022 – У партнерстві з ReliefAid (Нова Зеландія) надали українцям загальну суму 200 000 грн для отримання гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів для ремонту зруйнованих будинків;

   – березень 2022 рік – Надано гуманітарну допомогу постраждалому цивільному населенню на територіях населених пунктів Ірпінь, Стоянка, Вишгород, Гореничі, Борщагівка, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка на суму 1 824 174,35 грн., кошти, залучені  від приватних підприємств та підприємців Київської області.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag